Про компанію

    ТОВ "Фінансова компанія" Дельта "зареєстровано в травні 2007 року командою висококваліфікованих фахівців, що мають потужний базис знань і багаторічний досвід успішно реалізованих проектів на фондовому ринку України.
    ФК "Дельта" - молода, що динамічно розвивається Компанія. Нашою перевагою є наявність всіх необхідних ліцензій для будь-яких брокерських та депозитарних операцій з цінними паперами - від разової покупки або продажу цінних паперів на біржі до надання складних комплексних послуг, таких як, організація емісії або формування контрольного пакета акцій.
    За короткий час Компанія придбала репутацію чесного і надійного партнера і зуміла домогтися значного прогресу в найбільш динамічних секторах фондового ринку України. Фахівці Компанії знаходяться в постійному пошуку нових інвестиційних ідей і технологій.
    Ми гарантуємо нашим клієнтам: професійне брокерське і депозитарне обслуговування, повний супровід операцій та інформаційно - консультаційну підтримку на всіх етапах співробітництва, чіткість і швидке проведення операцій, прозорість операцій за рахунком клієнта, просту і гнучку систему розрахунків з клієнтами.
    Ми розраховуємо на співпрацю і завжди відкриті для роботи з Вами.